Gazeta Samorządu i Administracji 20/2007 z 01.10.2007, str. 6
Data publikacji: 24.09.2007
Polska w systemie z Schengen
Senat 4 września br. bez wprowadzania poprawek przyjął ustawę o udziale Rzeczypospolitej Polskiej w Systemie Informacyjnym Schengen oraz Systemie Informacji Wizowej. Wejście do systemu Schengen nastąpi 1 stycznia 2008 r.

