Gazeta Samorządu i Administracji 2/2008 z 17.01.2008, str. 5
Data publikacji: 10.01.2008
Kolejne próby uzdrowienia służby zdrowia
Minister zdrowia, Ewa Kopacz, 9 stycznia br. na posiedzeniu sejmowej Komisji Zdrowia przedstawiła założenia reformy służby zdrowia. Zmiany mają obejmować: restrukturyzację ZOZ-ów, decentralizację NFZ i wsparcie dla młodych lekarzy.


