Gazeta Samorządu i Administracji 2/2008 z 17.01.2008 [dodatek: Gazeta Samorządu i Administracji, str. 49]
Data publikacji: 10.01.2008
PRAWO PRACY
Po pracy dłuższej niż 45 lat nie przysługuje nagroda jubileuszowa
Pytanie
W ubiegłym roku uzyskałem nagrodę jubileuszową po 45 latach pracy. Mam zamiar pracować do 50 lat, ponieważ nie mam prawa do emerytury z ZUS-u. Czy uzyskam nagrodę po 50 latach pracy?


