Serwis Prawno-Pracowniczy / Niezbędnik Kadrowo-Płacowy 23/2014 z 17.06.2014, str. 38
Data publikacji: 14.06.2014
Czy kierować na badania lekarskie pracowników korzystających w pracy okazjonalnie z samochodów służbowych
Zatrudniamy pracowników administracyjnych, którzy, zgodnie z zakresem czynności, wykonują pracę w biurze (poza sporadycznymi wyjazdami samochodem służbowym np. na szkolenia, spotkania). Czy tacy pracownicy powinni wykonywać dodatkowe badania - np. takie jak dla kierowców zawodowych - pyta Czytelnik z Łodzi.

