Gazeta Samorządu i Administracji 7/2005 z 28.03.2005 [dodatek: Gazeta Samorządu i Administracji, str. 28]
Data publikacji: 21.03.2005
Burmistrz nie ma obowiązku złożenia wniosku o powołanie sekretarza
USTRÓJ SAMORZĄDU
Pytanie
Czy burmistrz nie łamie przepisów, w momencie kiedy przez 2 lata (od początku kadencji) nie zgłasza radzie propozycji na stanowisko sekretarza gminy (nikt nawet nie pełni jego obowiązków)?
