Gazeta Samorządu i Administracji 13/2007 z 25.06.2007, str. 4
Data publikacji: 27.06.2018
Zbiorowe układy pracy z samorządem zostają
Samorządy terytorialne będą mogły zawierać ponadzakładowe układy zbiorowe pracy z pracownikami sfery budżetowej niezrzeszonymi w organizacjach pracodawców również po 31 grudnia 2008 r.

