Gazeta Samorządu i Administracji 13/2007 z 25.06.2007, str. 6
Data publikacji: 27.06.2018
Kampania antykorupcyjna w służbie zdrowia
Polacy uważają, że z największym poziomem korupcji mamy do czynienia w służbie zdrowia - wynika ze sprawozdania z realizacji „Programu zwalczania korupcji. Strategii antykorupcyjnej. II etap wdrażania 2005-2009”, czyli dokumentu zaakceptowanego przez Radę Ministrów 5 czerwca br.

