Gazeta Samorządu i Administracji 7/2015 z 05.04.2015, str. 39
Data publikacji: 29.03.2015
Czy praca we własnej firmie wlicza się do dodatku stażowego
Pracownik samorządowy przed podjęciem zatrudnienia w urzędzie prowadził przez cztery lata działalność gospodarczą, której charakter zgadzał się z wymaganiami stawianymi na zajmowanym przez niego kierowniczym stanowisku urzędniczym. Czy okres prowadzenia firmy powinniśmy mu zaliczyć do okresu, od którego zależy wysokość dodatku stażowego?

