Gazeta Samorządu i Administracji 7/2015 z 05.04.2015, str. 39
Data publikacji: 29.03.2015
Do kiedy pracownik może zgłosić chęć skorzystania z urlopu na żądanie
W naszym urzędzie obowiązuje praktyka, że chęć skorzystania z urlopu na żądanie pracownik powinien zgłosić najpóźniej pierwszego dnia tego urlopu, jeszcze przed rozpoczęciem dnia pracy. Czy możemy w tej sytuacji odmawiać urlopu na żądanie pracownikom, którzy później zgłoszą chęć wzięcia dnia wolnego?



