Aktualność
z dnia 24.06.2026
Mikroretencja w gospodarstwach domowych - ruszył nabór wniosków!
Od dziś właściciele domów jednorodzinnych mogą składać wnioski o dofinansowanie na przydomowe systemy gromadzenia i wykorzystania deszczówki w ramach programu Mikroretencja. Wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej (WFOŚiGW) rozpoczynają przyjmowanie wniosków.
