Gazeta Samorządu i Administracji 17/2005 z 15.08.2005, str. 17
Data publikacji: 28.06.2018
Promocja przedsiębiorczości wśród młodzieży
Rusza program „Pierwszy Biznes”
Wojewódzkie i powiatowe urzędy pracy rozpoczynają realizację programu „Pierwszy Biznes”, który jest skierowany do bezrobotnej młodzieży, zainteresowanej założeniem własnej firmy. Ministerstwo Gospodarki i Pracy chce, aby w jego promocję zaangażowały się także samorządy.
W lipcu br. Ministerstwo Gospodarki i Pracy uruchomiło skierowany do bezrobotnej młodzieży program „Pierwszy Biznes”, który ma pomóc młodym ludziom w podejmowaniu działalności gospodarczej.
