Gazeta Samorządu i Administracji 5/2010 z 01.03.2010 [dodatek: Gazeta Samorządu i Administracji, str. 55]
Data publikacji: 22.02.2010
PRAWO PRACY
Składka na Fundusz Emerytur Pomostowych a trzynastka
Czy od naliczonej w grudniu 2009 r. trzynastki za 2009 rok, a wypłaconej w marcu 2010 r. nalicza się składki na Fundusz Emerytur Pomostowych?
Składka na Fundusz Emerytur Pomostowych (dalej: FEP) powinna być odprowadzona od przychodu uzyskanego przez pracownika w danym miesiącu, za który odprowadzana jest składka. Składka jest więc odprowadzana także od dodatkowego wynagrodzenia rocznego za rok 2009 wypłaconego w 2010 r.


