Gazeta Samorządu i Administracji 15/2005 z 18.07.2005, str. 84
Data publikacji: 02.07.2018
Nowe szynobusy
WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE
Województwu opolskiemu przybyły ostatnio dwa nowe szynobusy. To jeden z dowodów dbałości władz regionu o świadczenie usług komunikacyjnych na wysokim poziomie. Szynobusy zostały wyprodukowane w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding.
Szef bydgoskiej fabryki, Tomasz Zaboklicki, 21 czerwca br. przekazał marszałkowi województwa, , symboliczny klucz do szynobusów, a także statuetkę damy łuczniczki, która jest w Bydgoszczy symbolem piękna i odwagi.
