Odpowiedzialne przywództwo jest dla nas priorytetem
Rozmowa z Przemysławem Stalicą, dyrektorem Pionu Zasobów Ludzkich w Banku Pekao SA

Dziesiąty raz z rzędu Bank Pekao SA znalazł się w grupie najlepszych pracodawców w Polsce. Instytucja otrzymała godło Top Employers, które trafia do firm przewyższających międzynarodowe standardy w dziedzinie zasobów ludzkich. Jakie działania zostały nagrodzone?
Badanie, na bazie którego przyznawana jest certyfikacja, dotyka wielu aspektów i praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Bardzo wartościowe jest dla nas to, że możemy rokrocznie porównywać swoje wyniki nie tylko do poprzednich edycji, ale i obserwować, jak wypadamy na tle innych firm. Szczególnie dumni jesteśmy z wysokich wyników otrzymywanych w takich kategoriach jak rozwój umiejętności przywódczych, wynagrodzenia i świadczenia, planowanie zasobów ludzkich czy szkolenia i rozwój.
Co, Pańskim zdaniem, w dużej mierze decyduje o tym, że bank jest wskazywany przez pracowników jako atrakcyjny pracodawca?




